O nás

BUSHMAN outdoorové oblečenie a vybavenie je navrhované pre mužov a ženy, ktorí milujú slobodu a cestovanie, objavovanie a dobrodružstvo. Riadia sa rozumom ale aj inštinktom a majú silný rešpekt k prírode.

Bushman Expedition Outfitters

Všetky produkty, ktoré vyrábame, musia byť spoľahlivé a praktické a hlavne vás musia na vašich cestách spoľahlivo ochrániť. Používame k tomu takmer výhradne prírodné materiály, bavlnu, vlnu, ľan, bambus, kožu, ap. Moderným spracovaním a následnou úpravou sme schopní pri jednotlivých výrobkoch docieliť. neprekonateľné úžitkové vlastnosti.

Respect for Nature

Veľmi nám záleží na tom, čo robíme a ako tým ovplyvňuje životné prostredie. Nechceme, aby po nás zostávali hory ťažko spracovateľného odpadu. Oblečenie a vybavenie zhotovené z prírodných materiálov sa dá na konci svojej cesty ľahko zlikvidovať alebo recyklovať.

Respect for Nature

Since 1997

Od roku 1997 sa venujeme vývoju a výrobe outdoorového oblečenia. Pretože sami radi cestujeme a milujeme dobrodružstvo, vieme, čo ľudia na svojich cestách potrebujú. Vytvorili sme za tú dobu cez tridsať unikátnych kolekcií odevov a doplnkov, ktoré vo svojom dôsledku predznamenali aj štýl obliekania - Bushman. V našom oblečení môžete chodiť po horách, prejsť pralesom alebo púšťou. Po vypraní sa budete v rovnakých veciach cítiť pohodlne a príjemne kdekoľvek v civilizácii a stále budete mať štýl.

Back to Origins

Každý rok vytvárame dve nové kolekcie odevov a doplnkov, pre teplé a chladné obdobie. Snažíme sa jednotlivé výrobky upravovať a inovovať tak, aby spĺňali požiadavky a nároky modernej doby. Napriek tomu základ kolekcie vždy tvoria osvedčené výrobky, ktorých funkčnosť a spoľahlivosť preverila dlhá doba. Nerobíme oblečenie na jednu sezónu, nepodliehame módnym výkyvom, snažíme sa ísť svojou cestou.

Back to origins

Follow your Instinct

Občas sa môže stať, že pre správne rozhodnutia v živote alebo kdekoľvek na cestách máme málo informácií. V takých situáciách nie je od veci spoľahnúť sa na vlastný inštinkt. Je to jeden z mála okamihov, kedy sa maximálne priblížime prírodným zákonom. Ak vám Bushman produkty v takýchto situáciách pomôžu obstáť, budeme potešení.